Kombi Bakım ve Onarım

Kombi Bakım ve OnarımKuruluşumuz ısı ve ısınma sistemlerinde kombi teknik servisi hizmeti sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir ve kombi özel servisi olarak teknik destek vermektedir. Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır

Servis teknisyenlerimiz, servisimizin kuruluşundan önce çeşitli teknik servis kuruluşlarında faaliyet göstermiş olup, servis verilen işin ve işçiliğin önemine sahiptirler. Servis hizmetlerinde kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyettedirler. İstikrarlı çalışanlarımız, gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda ve kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler.

Kuruluşumuz içerisinde oluşturduğumuz çalışma stratejisi sayesinde kaliteli, zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile gazlı ısı teknolojilerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve daimi hizmet ilkesi ile büyüyen kuruluşumuz Kurumsallık ilkesi ile çalışmaktadır.

Kombi Genel Bilgi

- Cihazınızı istediğiniz ısı ayarında ayarlayabilirsiniz. Kombi cihazınızı düşük sıcaklıkta tutarak kombinize zarar vermezsiniz.

- Kombi cihazları hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombiler olarak üç gruba ayrılırlar. Baca temizliği bacalı kombi cihazlarında ihtiyaç duyulur.

Bacalı Kombi Cihazı

Yanma haznesi açık olan kombilerdir, monte edildiği ortamdaki temiz havayı tüketen ve baca bağlantısı gerektiren cihazlardır. Bu cihazların deniz, banyolar ve yüz ölçümü 8 metre küpten az olan ortamlara montaj yapılması uygun değildir. Baca temizliği bu cihazlar için gereklidir.

Yoğuşmalı Kombi Cihazı

Yoğuşmalı kombilerde korozyona dayanıklı özel Alüminyum - Silisyum alaşımı kullanılarak hem baca gazı sıcaklıkları çok düşürülür ve baca gazı hacmi azaltılır, hem de su buharı yoğuşturularak baca gazındaki enerji dışarı atılmamış olur. Üstün yoğuşma teknolojisine sahip yoğuşmalı kombiler bu teknoloji sayesinde yüksek enerji verimi elde ederek yakıt giderlerinizi en aza düşürmenizi sağlar.

Hermetik Kombi Cihazı

Yanma alanı kapalı olan kombi cihazlarıdır. Hermetik diye adlandırdığımız cihazlar baca bağlantısı gerektirmezler. Isı haznesi kapalı olup gazın yanması için ihtiyaç duyulan temiz havayı fan yardımıyla alırlar ve aynı şekilde yanma sonucu oluşan kirli atık gazı dış ortama aktarırlar. Hermetik diye tabir ettiğimiz kombi cihazlar bir baca borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadırlar

- Kullanmış olduğunuz kombi cihazınız kullandığınız dönem sonunda bakım yaptırma ihtiyacı duyar ve sene bir defa bakım yaptırmanız gerekir.

- Kış dönemlerinde kullandığınız kombi cihazınızı kısık derece sıcaklıkta tutabilirsiniz.

- Kombinizde oluşan sorun ve problemlere kesinlikle kendiniz müdahele etmeyiniz.

- Kombinizin su basınç ayarını 1,5 (bir buçuk) bar seviyesinde tutmalısınız.

- Peteklerinizin ısı sıcaklığından memnun değilseniz, tesisat temizliği yaptırmanız gereklidir.

- Firmamız tarafından kombinizin tesisat temizliği de yapılmaktadır.

Kombi Teknik Servisi, Kombi Servisi, Kombi Bakım Servisi, Kombi Onarım Servisi, Kombi Tamir Servisi, Kombi Tesisat Temizliği, Kombi Bakımı